BrickByBrick

Příměstský tábor

Proč náš příměstský tábor? LEGO®! Jen u nás zažijí vaše děti super den na táboře s oblíbenými kostkami LEGO®. Nejenže zažijí mnoho zábavy a najdou si nové kamarády, ale také si zdokonalí technické dovednosti.

Příměstský tábor

JAK JE Tábor ORGANIZOVANÝ

Věková kategorie: 3-12 let
Termín: dle rozvrhů center
Témata: Vesmírné dobrodružství, Ninjago, Kreativní kostky, Friends, Movie Making..
Program: 08:30 - 17:00
Metodika: Brick by Brick
Místo konání: Centra Brick by Brick

jAké jsou výhody BRICK TÁBORů

  • Kreativní workshopy s kostkami LEGO®, každý den nová mise
  • Týmové hry a soutěže
  • Kreativní a umělecká tvorba
  • Focení se všemi výtvory
  • Vyvážená strava a pitný režim
  • Každodenní návrat domů

 

Víme, že udržet dětskou pozornost a motivaci je to nejdůležitější, proto se v programu střídají pohybové a tvořivé aktivity – to vše pod vedením zkušeného táborového vedoucího a specializovaného lektora. 

 

KDE TÁBOR PRobíhá?

 

centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum centrum
centrum centrum      

 

jAk TÁBOR PRobíhá?

Kreativní centrum Brick by Brick

Celý program tábora je v „kids friendly“ prostředí, ve kterém je k dispozici 200m2 vnitřního klimatizovaného prostoru, venkovní krytá terasa a vlastní hřiště.

 

Organizace dne

Děti přicházejí ráno, přičemž poledne stráví aktivitami s kostkami LEGO® a zábavnou hodinou angličtiny. Součástí je také malé občerstvení. Po vydatném obědě se vydovádí na venkovním hřišti a pracují na různých zajímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorů.

Samozřejmostí je celodenní pitný režim.

 

Aktivity

Celý program má svou logiku a scénář. Střídají se různé aktivity – stimulující  (skládání modelů s kostkami LEGO®, výroba vlastního LEGO® filmu), vzdělávací (zábavná hodina angličtiny), klidové (kreslení a malování) a pohybové (organizované týmové hry na venkovním hřišti s tématy LEGO®). Celý čas si děti hrají, ale zároveň rozvíjí svou kreativitu a navazují nová přátelství.

 

Program a zaměření

Program tábora je sestavený tak, aby se chlapci i děvčata, pod vedením kvalifikovaných lektorů, hlavně zabavili a odreagovali v moderním centru plném kostek LEGO®. Děti si velmi nenásilnou formou budují základní poznatky (z oblasti STEM) a to zvyšuje jejich zájem o vědu a techniku. Během celého dne mají dostatek fyzických aktivit na čerstvém vzduchu a hladinu energie jim udržujeme zdravou výživnou stravou.

Lego

BRICK BY BRICK | centrum kreativního vzdělávání
Praha

info@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudyEmpire
LEGO® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací