BrickByBrick

Kroužky

Online inženýr

Spouštíme úplně nový program založený na on-line prostředí. Vytvořili jsme nový speciální lego box a nové modely. Děti si z nich s pomocí lektora doma postaví modely a získají nové poznatky například o aerodynamice, pružnosti látek nebo o mechanickém převodu. Modely jsou jednodušší, a proto jsou vhodné pro děti ve věku 7–10 let.

DETAIL
PROGRAMU

Malý konstruktér

Kroužek je určen pro předškolní děti od 3-5 let, které jsou přirozenými staviteli. Díky oblíbené stavebnici DUPLO® se děti obeznámí s různými tématy, jakou jsou zvířata, vesmír, mořský život, pohádky či hrdinové. Získají spoustu poznatků, mnoho se naučí a samozřejmě si vše z kostek postaví a vyzkoušejí.

DETAIL
PROGRAMU

Velký inženýr

Kroužek pro děti od 6-12 let. Mladší děti se zaměřují na jednodušší modely, jako například pásový dopravník, motorový člun nebo tříkolku. Starší zase na komplikovanější modely – například letadlo, vznášedlo nebo telesleskopickou ruku. K postavenému modelu si děti zapojí motor a ten ožije. Vidět výtvor v pohybu je pro děti největší motivací.

DETAIL
PROGRAMU

Mladý robotik

Kroužek robotiky s LEGO® MINDSTORMS® je určený pro děti od 7-12 let, které mají zájem se rozvíjet v základech inženýrství, programování a v technických dovednostech. Děti pracují s populární stavebnicí LEGO® MINDSTORMS® a postaví si vlastního robota, který splní jakýkoliv jejich příkaz.

DETAIL
PROGRAMU

Movie making

Výroba filmu s kostkami a figurkami LEGO®. Kroužek je určený pro děti od 6 do 12 let, které chtějí rozvíjet svou kreativitu. Děti mají možnost naučit se základy animací na figurkách, a nakonec si vytvoří svůj vlastní animovaný film.

DETAIL
PROGRAMU

Brick klub

Chcete si s partnerem někam vyrazit a nevíte, kam dát svou ratolest? Můžete k nám své dítě přivést a my se o něj nejen postaráme, ale zažije i hromadu zábavy, a přitom se toho spoustu naučí. A samozřejmě se může do sytosti vybláznit s kostičkami LEGO®.

DETAIL
PROGRAMU

Návštěvy v době vyučování

Tento program je ideálním způsobem, jak oživit běžné hodiny přírodovědy, matematiky, chemie či jiných předmětů. Je určený pro děti základních škol. Má dvě formy – buď je možné s celou třídou navštívit naše kreativně-vzdělávací centrum, nebo přijdou naši lektoři přímo na vyučovací hodinu. Výsledkem je zajímavá hodina, na které si žáci postaví model přesně podle tématu, které právě probírají, a pochopí, jak to funguje v praxi.

DETAIL
PROGRAMU

Dopoledne pro maminky

Maminky!  Chcete se na chvilku věnovat sobě a potřebujete někde svoje dítě nechat během dopoledne? My se o vaše dítě postaráme. Máme strukturovaný program, jak jej na 3 hodiny zabavit a zároveň jej naučit mnoho nových věcí. Jeho dopoledne bude plné her a aktivit s kostkami LEGO® a novými kamarády.

DETAIL
PROGRAMU

Lego

BRICK BY BRICK | centrum kreativního vzdělávání
Praha

info@brickbybrick.cz

facebook youtube
 
kudy z nudyEmpire
LEGO® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací